Trumpai apie turimsprendima.lt

Įmonė įsikūrusi Panevėžyje, bet sėkmingai dirbame su klientais iš visos Lietuvos.

Mūsų komanda

Inovacijos

Įmonėje dirbantys specialistai nuolat stebi WordPress ir jo papildinių siūlomas naujoves, todėl visi pritaikyti sprendimai yra inovatoriškiausi tuometinėje rinkoje.

Entuziazmas

Kadangi įmonės kolektyvą sudaro jauni specialistai – kiekvienam projektui skiriame išskirtinį dėmesį ir kuriame naują produktą su didžiuliu entuziazmu. 

Svetainių optimizacija

Visada pasirūpiname, kad jūsų svetainė būtų patogi naršymui bet kokiais įrenginiais. Užtikriname didelį svetainės greitį. 

Apmokymai

Paleidus produktą į rinką, apmokome savo klientus, kaip administruoti sukurtą internetinę svetainę ar el. parduotuvę.

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Svetainės kaina tiesiogiai priklauso nuo planuojamos svetainės funkcionalumo, formato, dizaino ir daugelio kitų aspektų. Kiekvieno projekto sąmatą pateikiame po individualios planuojamo projekto analizės.

Kadangi visiškai koncentruojamės į Jūsų projekto išpildymo kokybę, įmonės reprezentacinės svetainės kūrimo darbai gali užtrūkti iki 7 darbo dienų, o el. parduotuvės – iki 20 darbo dienų (tai itin priklauso nuo keliamų funkcionalumo reikalavimų).

Tikrai taip! Tam naudojame WordPress siūlomą WooCommerce papildinį, kurio pagalba galime sukurti profesionalią el. parduotuvę bet kokiems produktams.